پیام تشکر و قدردانی شهرداری و شورای اسلامی شهرکرد از نهادهای نظارتی، امنیتی و قضایی در دستگیری عامل هتک حرمت به تندیس سردار شهید سلیمانی

جمعه 01 بهمن 1400
  • 1400/10/22 - 17:18
  • تعداد بازدید : 68
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه


پیام تشکر و قدردانی شهرداری و شورای اسلامی شهرکرد از نهادهای نظارتی، امنیتی و قضایی در دستگیری عامل هتک حرمت به تندیس سردار شهید سلیمانی

 باسمه تعالی
 
 شوکت، حشمت، عظمت و قدرت امروز ایران اسلامی منبعث از تلاش‌های سترگ و دلاورمردی‌های بزرگ‌مردانی است که خالصانه و مخلصانه از امنیت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران حراست و محافظت می نمایند.
 
امروز امنیت مثال‌زدنی ایران اسلامی در پرتو همت و غیرت دلاورمردان بی‌ادعایی است که در اقصی نقاط کشور از حدود و ثغور میهن اسلامی همچون جان گران‌بهای خویش حراست کرده است که دستگیری عامل هتک حرمت به تندیس سردار شهید سلیمانی در کمتر از یک هفته شاهدی بر این ادعاست.
 
 بی‌شک تعهد، تخصص، درایت و برنامه‌ریزی‌های هوشمندانه سربازان گمنام آقا امام زمان (عج) در مجموعه‌های اطلاعاتی و امنیتی است که همواره با مبارزه بی‌امان با ترفندهای دشمنان اسلام، آرامش و امنیت را به این مردم ولایتمدار هدیه می‌نمایند. 
 
مجموعه شهرداری و شورای اسلامی شهرکرد بر خود لازم و واجب می‌داند از کلیه خدمتگزاران دلسوز در مجموعه‌های نظارتی، امنیتی، قضایی و خاصه سربازان گمنام آقا امام زمان (عج) و سپاه مقتدر پاسداران که در شناسایی و دستگیری عامل هتک حرمت تندیس سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی اهتمام ورزیدند، تقدیر و تشکر نماید.
 
امید است در ادامه خدمت نیز همچون گذشته با توکل به خداوند متعال و در سایه حضرت ولی عصر (عج) در عمل به منویات حکیمانه رهبری عزیزمان امام خامنه‌ای(مدظله العالی) موفق و پیروز باشید.
 
محمدرضا بیاتی
رئیس شورای اسلامی شهرکرد
 
محمدتقی جاپلقی
 شهردار شهرکرد
 
 ۲۲ دی‌ماه ۱۴۰۰
 
  • گروه خبری : اجتماعی
  • کد خبر : 2812
نویسنده محتوا :
سما عسگری

سما عسگری

نظرات

میز خدمت
میز خدمت
میز خدمت الکترونیک
سامانه شهرسازی
سامانه شهرسازی
سامانه خدمات آنلاین شهرسازی