پایان مهلت جمع‌آوری تابلوهای تبلیغاتی؛ تمامی تابلوهای غیرقانونی جمع‌آوری می‌شود

جمعه 01 بهمن 1400
  • 1400/10/22 - 17:13
  • تعداد بازدید : 78
  • زمان مطالعه : کمتر از یک دقیقه


پایان مهلت جمع‌آوری تابلوهای تبلیغاتی؛ تمامی تابلوهای غیرقانونی جمع‌آوری می‌شود

شهردار شهرکرد گفت: امروز چهارشنبه ۲۲دی‌ماه آخرین مهلت شهرداری به وکلا، پزشکان و اصناف مختلف برای جمع‌آوری تابلوهای تبلیغاتی غیرقانونی از سطح شهر می‌باشد و از امشب شهرداری رأساً نسبت به جمع‌آوری آن‌ها اقدام می‌کند.

محمدتقی جاپلقی اظهارداشت: به‌دنبال مکاتبات و برگزاری جلسات توجیهی با نمایندگان وکلا و پزشکان و اصناف مختلف، فرصت و مهلت‌های چندباره داده شد تا نسبت به اصلاح یا جمع‌آوری تابلوهای خود اقدام کنند که تعدادی از این عزیزان پیشگام بوده و همکاری خوبی داشته‌اند که جای تشکر و قدردانی دارد و سایر تابلوهای تبلیغاتی از امشب توسط شهرداری جمع‌آوری می‌شود.
 
شهردار شهرکرد بیان کرد: یکی از عوامل موثر در زیبایی محیط شهری، ایجاد نظم و ترتیب در استفاده از تابلوهای تبلیغاتی است و سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی به‌عنوان متولی تبلیغات شهری، مسئولیت دارد که بر این امر نظارت و رسیدگی داشته باشد.
 
جاپلقی ادامه داد: از اصناف، کسبه، مغازه‌داران، مجتمع‌های پزشکی، حقوقی، اداری و... درخواست می‌شود قبل از هرگونه اقدام، دستورالعمل مربوطه را که بر روی پورتال شهرداری قرار دارد مطالعه و نسبت به طراحی، ساخت و نصب تابلو اقدام کنند یا به سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری مراجعه نمایند تا قوانین نصب تابلوها را به آنها یادآور شوند و هماهنگی لازم به‌عمل آید. 
  • گروه خبری : خدمات شهری
  • کد خبر : 2811
نویسنده محتوا :
سما عسگری

سما عسگری

تصاویر خبر

نظرات

میز خدمت
میز خدمت
میز خدمت الکترونیک
سامانه شهرسازی
سامانه شهرسازی
سامانه خدمات آنلاین شهرسازی