نشست شهردار با روسا و کارکنان ۴ سازمان شهرداری

جمعه 01 بهمن 1400
  • 1400/10/23 - 18:45
  • تعداد بازدید : 108
  • زمان مطالعه : 2 دقیقه


نشست شهردار با روسا و کارکنان ۴ سازمان شهرداری

محمدتقی جاپلقی شهردار شهرکرد با روسا و کارکنان سازمان‌های فاوا، فرهنگی،اجتماعی و ورزشی، عمران و بازآفرینی شهری و آرامستان دیدار و گفت وگو کرد.

شهردار شهرکرد طی نشستی با رئیس و کارکنان سازمان‌های فرهنگی، اجتماعی و ورزشی، عمران و بازآفرینی فضاهای شهری، مدیریت آرامستان‌ها و فناوری اطلاعات و ارتباطات درخصوص مسائل جاری شهرداری و شهر گفت وگو نمودند.
 
محمدتقی جاپلقی در این جلسه ضمن اشاره به اهمیت و لزوم توسعه شهرکرد هوشمند اظهارداشت: توسعه خدمات الکترونیک می‌بایست با استفاده از ظرفیت‌های موجود قوت گرفته و شبکه فیبرنوری شهر نیز با جذب مشارکت بخش خصوصی و استفاده از ظرفیت سرمایه‌گذاری توسعه یابد.
 
شهردار شهرکرد تاکید کرد: سازمان مدیریت آرامستان‌ها باید هرچه سریع‌تر نسبت به نقشه‌برداری، طراحی و... آرامستان ناحیه غرب، سازمان عمران و بازآفرینی نسبت به تکمیل و تعریف پروژه‌ها و سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی نیز نسبت به ساماندهی وضعیت فرهنگی تبلیغی شهر و راه‌اندازی مراکز تاثیرگذار فرهنگی اقدامات لازم را برای اجرا انجام دهند.
 
وی با اشاره به توانمندی و تخصص کارکنان شهرداری افزود: ما همه یک خانواده هستیم و همانطور که درون یک خانواده فرزندان برای یک پدر برابر هستند، همه کارکنان نیز برای شهردار برابر و مساوی هستند اما با توجه به برخی شاخص‌ها مانند خصوصیات و توانمندی و استعداد کاری افراد، جایگاه‌های مسئولیتی متفاوت خواهد بود و قطعا افرادی که در پیشبرد امور شهرداری و شهر و خدمت صادقانه به‌صورت شبانه‌روزی فعالیت دارند جایگاه متفاوتی دارند.
 
شهردار شهرکرد با بیان اینکه دوران جدید مدیریت شهری آغاز شده است و انتظار می‌رود همه پرسنل با تفکر و احساس جدیدی به ادامه کار بپردازند، بیان کرد: همه ما می‌بایست در راستای پیشبرد اهداف شهرداری و توسعه شهر تلاش کنیم و در عین حال اخلاق حرفه‌ای و کاری را فراموش نکنیم.
 
جاپلقی با بیان اینکه طی سه ماه گذشته اتفاقات مثبتی رقم خورد و حرکت‌های بزرگی آغاز شد، گفت: وقتی در کار هدف مشترکی داشته باشیم، دل‌ها به یکدیگر نزدیک و قطعا موجب خواهد شد که در دوسال آینده شهرکرد به یکی از بهترین و زیباترین شهرها تبدیل شود که هر گردشگری که دنبال جاذبه‌های شهری است، شهرکرد را هم به‌عنوان هدف گردشگری خود انتخاب کند.
 
وی با بیان اینکه هر مدیر و کارمند شهرداری خود یک شهردار است، تصریح کرد: باید همت و پشتکار مدیران شهرداری به نحوی باشد که در امور جاری خود نیازمند و وابسته به شهردار و معاونین شهرداری نباشند.
 
در پایان این دیدار حاضرین در جلسه نکته نظرات و درخواست‌های خود را با شهردار در میان گذاشتند.
  • گروه خبری : اجتماعی
  • کد خبر : 2819
نویسنده محتوا :
سما عسگری

سما عسگری

تصاویر خبر

نظرات

میز خدمت
میز خدمت
میز خدمت الکترونیک
سامانه شهرسازی
سامانه شهرسازی
سامانه خدمات آنلاین شهرسازی