دیدار اعضای خانه مطبوعات و خبرنگاران با شهردار شهرکرد

شنبه 02 مرداد 1400

فرهنگیدیدار اعضای خانه مطبوعات و خبرنگاران با شهردار شهرکرد

  • 1400/04/16 - 08:00
  • تعداد بازدید : 59
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

به مناسبت هفته نکوداشت شهرداری‌ها و دهیاری‌ها اعضای خانه مطبوعات با شهردار شهرکرد دیدار کردند.

طی دیداری که اعضای هیئت رئیسه خانه  مطبوعات استان با شهردار شهرکرد داشتند،  برای افزایش تعاملات و همکاری‌های فی مابین تاکید شد
 در این دیدار  شهردار شهرکرد ضمن تبریک روز شهرداری‌ها و دهیاری‌ها بر لزوم افزایش همکاری‌های فی مابین تاکید کرد. 
عبدالغنی افزود: وجود امکانات و تجهیزات به‌روز در عرصه اطلاع‌رسانی فرصت‌هایی را ایجاد  کرده که باید به بهترین نحو و البته با افزایش تعاملات و دوری از هرگونه تنش از آنها بهره‌مند شویم و در این راستا با انجام کامل رسالتی که به عهده داریم در جهت حل مشکلات و خدمت بیشتر به جامعه گامهای موثری برداریم.
وی بر ضرورت رعایت اصل اخلاق مداری تاکید و بیان کرد: مطبوعات به عنوان یکی از بزرگترین فعالان اجتماعی نقش مهمی را در افزایش همگرایی و همراهی با دستگاه‌های مختلف دارند بنابراین در این راستا می‌طلبد که با یک ذهن و نگاه باز در جهت توسعه همکاری‌های درون سازمانی و برون سازمانی پیش برویم و به موازات آن با رعایت اصل اخلاق مداری، دوری از تنگ نظری‌ها و فارغ از مسائل قومی و مذهبی بهترین عملکرد را جهت تنویر افکار عمومی از خود بر جای بگذرایم.
در این دیدار رئیس و اعضای خانه مطبوعات و رئیس انجمن خبرنگاران خواستار حمایت شهردار از صندوق اصحاب رسانه و خبرنگاران شدند. 
یکی دیگر از مطالبات خانه مطبوعات و انجمن خبرنگاران کمک شهرداری درخصوص احداث مجتمع رسانه‌ای خانه مطبوعات و پیش‌بینی مکان مشخصی جهت توزیع روزنامه‌ها بود. 

 

  • گروه خبری : فرهنگی,اجتماعی,مدیریت ارتباطات
  • کد خبر : 2415
نویسنده محتوا :
سما عسگری

سما عسگری

تصاویر خبر

نظر خود را بنویسید.

میز خدمت الکترونیک
میز خدمت الکترونیک
خدمات قابل ارائه شهرداری به شهروندان
سامانه خدمات آنلاین شهرسازی
سامانه خدمات آنلاین شهرسازی
خدمات الکترونیک در حوزه شهرسازی