تعامل شهرداری شهرکرد با پلیس فتای استان اثرات مثبت اجتماعی دارد

شنبه 02 مرداد 1400

تعامل شهرداری شهرکرد با پلیس فتای استان اثرات مثبت اجتماعی دارد

  • 1400/04/27 - 07:50
  • تعداد بازدید : 21
  • زمان مطالعه : 2 دقیقه

اکبر ایازی و جمعی از کارشناسان مدیریت ارتباطات شهرداری شهرکرد با سرهنگ مرتضی عسگری رئیس پلیس فتای استان دیدار و گفت وگو کردند.

اکبر ایازی در این نشست ضمن تشکر و  قدردانی از زحمات پلیس فتا و رصد دقیق فضای مجازی جهت جلوگیری از بروز مشکلات و معضلات اجتماعی اظهارداشت:  امروزه با پیشرفت فناوری‌های ارتباطی به‌ویژه در حوزه رسانه و فضای مجازی، نقش موثر و سازنده پلیس فتا در تأمین امنیت و کنترل این فضا بیش از پیش مشهود است و اقدامات موثر و تعاملات شهرداری و پلیس فتا اثرات مثبت اجتماعی به‌دنبال داشته است.

وی با اشاره به اهمیت و لزوم مشارکت همگانی و تعامل ویژه، سازنده و دوسویه مسئولان و شهروندان با پلیس در راستای برقراری آرامش و امنیت عمومی افزود: با توجه به نقش مهم شهرداری در مسائل فرهنگی، اجتماعی، انتظامی و امنیتی شهر، امروز تعامل میان مجموعه مدیریت شهری و پلیس فتا بیش از پیش احساس می‌شود.

مدیر ارتباطات شهرداری شهرکرد با اشاره به عملکرد این حوزه در مجموعه مدیریت شهری بیان کرد: به‌روزرسانی تجهیزات و حضور افراد متخصص در واحد مدیریت ارتباطات از اقداماتی بود که طی یک سال گذشته به نحو مطلوب انجام شده است.

ایازی ادامه داد: در راستای رفع مشکلات شهری نیازمند فرهنگ‌سازی هستیم که در این راستا می‌طلبد تولید محتوا آماده و در فضای محیطی اجرا و در فضای مجازی نیز منتشر شود.

سرهنگ مرتضی عسگری در ادامه جلسه ضمن تشکر از اقدامات و همکاری‌های شهرداری شهرکرد خاطرنشان کرد: شاید در گذشته در فضای مجازی مطالب انتقادی علیه شهرداری منتشر می‌شد و بی‌پاسخ و ابتر می‌ماند، اما امروز شاهد هستیم که فضا آرام و علاوه بر ایجاد شفافیت، پاسخ مطالبات مردمی در اسرع وقت ارائه می‌گردد که این رضایت مردمی را به دنبال داشته است.

وی با بیان اینکه امروز رویکرد مدیریت ارتباطات شهرداری شهرکرد یک رویکرد جامع و مردم‌محور می‌باشد، افزود: کارهایی که انجام می‌شود برای مردم است و شهرداری در کنار مردم قرار گرفته است.

عسگری ضمن ابراز نگرانی از حضور بعضاً ناآگاهانه دانش‌آموزان در فضای مجازی ادامه داد: برخی خانواده‌ها که آگاهی کامل ندارند فرزندان خود را در فضای مجازی رها کرده‌اند و دانش‌آموزان با کوچک‌ترین کمبودی در شبکه‌ها و گروه‌های فضای مجازی به دنبال رفع یک‌سری کمبودها هستند که در نهایت ناخواسته اتفاقات جبران‌ناپذیری برایشان رخ می‌دهد.

 

سرهنگ عسگری با گلایه از برخی ناهنجاری‌های اجتماعی افزود: علاوه بر خانواده‌ها، دستگاه‌های متولی امر فرهنگ نیز باید به‌طور جدی به موضوعات ورود و از بروز خسارات و مشکلات جلوگیری نمایند.

  • گروه خبری : اجتماعی
  • کد خبر : 2420
نویسنده محتوا :
سما عسگری

سما عسگری

تصاویر خبر

نظر خود را بنویسید.

میز خدمت الکترونیک
میز خدمت الکترونیک
خدمات قابل ارائه شهرداری به شهروندان
سامانه خدمات آنلاین شهرسازی
سامانه خدمات آنلاین شهرسازی
خدمات الکترونیک در حوزه شهرسازی